logotype

Koluszkowski System Wyszukiwania Danych. Twoi przodkowie pochodzili z Koluszek lub mieli związek z naszym miastem? Jeżeli tak, to zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki osób. Bardzo możliwe, że odnajdziesz w niej swoją rodzinę.

Lista partyzantów, którzy służyli w I Oddziale Kadrowym 29 Pułku Strzelców Kaniowskich

Przedstawiamy listę partyzantów, którzy służyli w I Oddziale Kadrowym 29 Pułku Strzelców Kaniowskich przez nieco dłuższy czas. Przeciętny stan oddziały wynosił ok. 40 ludzi. Podczas akcji „Burza" w dniach 1 – 12 sierpnia 1944 roku liczebność wynosiła 150 ludzi.

KLIKNIJ ABY WYSZUKAĆ

Lista Volksdeutschów skazanych na karę śmierci na terenie Obwodu ZWZ – AK Brzeziny – Koluszki

W poniższej wyszukiwarce możesz odnaleźć Volksdeutschów, donosicieli i agentów Gestapo oraz Feldgendarmerie w okresie okupacji niemieckiej na terenie Obwodu ZWZ – AK Brzeziny - Koluszki. Są to osoby skazane na karę śmierci. Możesz sprawdzić wpisując imię, nazwisko, funkcję, datę śmierci lub ucieczki oraz miejsce zamieszkania.

KLIKNIJ ABY WYSZUKAĆ

Lista aresztowanych, zamordowanych i poległych w czasie II Wojny Światowej na terenie Gminy Koluszki

W naszej wyszukiwarce możesz odnaleźć osoby pomordowane i represjonowane w okresie okupacji niemieckiej. Być może są tutaj członkowie twojej rodziny? W łatwy sposób możesz to sprawdzić wpisując imię i nazwisko lub samo nazwisko.

KLIKNIJ ABY WYSZUKAĆ

Kontakt

Kategorie

Koluszki podczas Września 1939-1945 Relacje prasowe o Koluszkach i okolicach Okupacja niemiecka 1939-1945Spisy

Odwiedź nas:

facebook youtube

Partnerzy

2017  Historia Koluszek