Rajd Rowerowy na Partyzanckim Szlaku

Rajd Rowerowy na Partyzanckim Szlaku

Stowarzyszenie Historia Koluszek serdecznie zaprasza pasjonatów dwóch kółek, historii i świeżego powietrza na rajd rowerowy poświęcony Oddziałowi Partyzanckiemu Armii Krajowej por. Romualda Ziółkowskiego ps. „Sam”, który został sformowany w lipcu 1944 r. pod Koluszkami i wsławił się wieloma akcjami bojowymi działając na praktycznie bezleśnym terenie.

Rajd obędzie się 21 sieprnia 2022 roku. Start oraz finał przewidziany jest w Szkole Podstawowej w Rózycy (ul. Piotrkowska 11, 95-040 Różyca), niedaleko stacji PKP Żakowice. Każdy uczestnik na starcie otrzyma identyfikator, mapę, wodę, "coś słodkiego" oraz pamiątkową przypinkę. Na finale przewidziany grill.

Przygotowaliśmy 3 trasy:
75 km (wyjazd o godzinie 9:00) - przewidziana dla wytrwałych.
45 km (wyjazd o godzinie 11:00) - przewidziana dla średniozaawansowanych.
25 km (wyjazd o godzinie 12:30) - przewidziana dla rodzin z dziećmi.

Aby wziąć udział w rajdzie należy przesłać wypełnione formularze zgłoszeniowe na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18.08.2022.

REGULAMIN
FORMULARZ ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA
FORMULARZ ZGODY OPIEKUNA PRAWNEGO

PLAKAT - PDF

Wszelkie pytania prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rajd Rowerowy na Partyzanckim Szlaku

Rajd rowerowy na Partyzanckim Szlaku jest realizowany w ramach zadania pt. „Chłopcy od Sama – niezwykły oddział partyzancki AK” przez Stowarzyszenie Historia Koluszek w ramach konkursu ofert Ministerstwa Obrony Narodowej na realizację zadań publicznych w formie wsparcia w zakresie: Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej pn. „Wdzięczni Bohaterom – Żołnierzom Armii Krajowej”.